O nás | Dostupné stavby

náš tým

Roman Hanus

Řízení staveb


Roman se věnuje návrhům staveb a technickému řešení atypických domů.
Opírá se o 15 leté zkušenosti, které nabyl, dnes už v jedné z největších společností na světě, zabývající se výrobou sendvičových panelů, kde působil jako šéf výroby a vývoje architektonických prvků pro stavby z těchto materiálů.
Jeho jedno z několika mott zní: ,,Když něco chci, udělám to. Nechci se pak zabývat tím, jaké by to bylo, kdyby... To by mě sežralo, nedejbože do něčeho nejít několikrát."

+420 602 722 996

roman.hanus@dostupne-stavby.cz

Jan Skřivan

Obchod a nákup


Jan se věnuje obchodu a nákupu výrobního materiálu, zajišťuje dopravu a koordinaci převozu domů k zákazníkovi.
Jan má 8 leté zkušenosti v oblasti obchodu.
Jeho motto je: ,,Já nemám motto :-)."
Je to ale perfekcionista a realista.

+420 602 112 199

jan.skrivan@dostupne-stavby.cz

Oliver Heal

Marketing


Ve firmě se věnuje marketingu a správě webových stránek. I přes mladý věk má bohaté zkušenosti a možná, že díky právě mladému věku, má stále pozitivní přístup k práci a nezalekne se žádné výzvy.
Jeho motto je: ,,Vždy existuje jednodušší cesta."

oliver.heal@dostupne-stavby.cz

David Mikušík

Stavbyvedoucí


Mnoholeté zkušenosti s výstavbou dřevostaveb. Více jak 6 let pracoval na montážích po celém světě. JAR, Martinik, Španělsko, Rakousko, UK a další. Pracovitý, se smyslem pro detail a preciznost. Velmi tichý a přemýšlivý. Občas nevíme, co se mu honí hlavou, ale svou práci odvede vždy perfektně.
Motto: Stále se nevyjádřil, ale na vše odpovídá ,,tak určitě". Miluje Jágra.

Domy na míru

Vytváříme Váš nový domov, dostupný a krásný.

Stavba domu, nebo spíše vytvářet domov, je jeden z nejdůležitějších milníků v životě člověka. Díky tomuto vedeme se zákazníkem dialog o jeho představách a přáních. Vše se pak snažíme promítnout do půdorysu a vizualizaci domu tak, aby v co největší míře odpovídalo právě jeho představám a hlídáme, aby nebyla narušena funkčnost domu a nesnížen komfort na osobní místo. Popřípadě podobné řešení, které nijak nezmění kritéria domu se statusem - luxusní.
Naše firma nikdy netlačí zákazníka ke kompromisu, třeba z důvodu ceny, ale ukazujeme možnosti, které neznal, ale jsou plnou alternativou k jeho požadavkům.
U domu na míru je třeba počítat s tvorbou projektové dokumentace a stavebním řízením. Projektovou dokumentaci a statiku je možné řešit s námi a samotné inženýrské sítě, včetně zařizování stavebního povolení preferujeme, aby zákazník řešil s projektantem blízko jeho bydlišti a znalým zdejších poměrů a stavebního úřadu.
Máme rádi stavění domů na míru, protože tím někomu plníme sny!

Novinky

Zvětšení portfolia na výstavbu všech typů dřevostaveb

Od 1.10.2020 firma zvětšuje své portfolio na výstavbu všech typů dřevostaveb, bez ohledu na rozměr, výšku, umístění, dostupnost atd. Díky novým silám z oboru výstavby opírajících se o 20 leté zkušenosti, jsme se zaměřili i na realizace střech a to od A do Z.

Zahájena výroba dvou modulových domů „12x4“

Zahájena výroba dvou modulových domů „12x4“ ve variantě 3kk na sklad pro možnost okamžitého odběru.

Dokončení domku „12x4“ v Hradci Králové

Domek se převážel v polotovaru (kvůli váze), usazení probíhalo na dálku 27m, modulový dům se následně dodělával na místě. Domek je dodělaný a připravený k předání.

Usazení dokončeného předváděcího modulového domu „12x4“ v Červeném Újezdě

Domek je v konfiguraci 2kk. Modulový domek je zprovozněn a jsme připraveni kdykoliv předvést potencionálním zájemcům!

Usazení dokončeného modulového domku „12x4“ v Okrouhlu u Prahy

Modulový domek se usazoval na betonové patky, vykládku ztěžovala úzká a strmá příjezdová cesta, kterou lemovaly sloupy vysokého napětí. Domek se podařilo bez problému usadit na pozemek!

Usazení „minidomku“ v Sadské!

Modulový domek o rozměrech 7x4m byl na zakázku postaven v menším rozměru a následně převezen do Sadské, kde se usazoval na pozemek pomocí jeřábu. Vzhledem k nedostatku místa pro postel se zvolila varianta postelí v patře!

Usazení dokončeného modulového domku „12x4“ ve Vysokém Újezdě u Berouna

Modulový domek se usazoval na zemní vruty pomocí jeřábu na dálku 25m! Domek plně vybavený v konfiguraci 3kk.