Dispozice domu 12 x 5 metrů | Dostupné stavby

Základní dispozice domu ve tvaru L a velikostí 64 metrů čtverečních

Cena již od 2 300 000,- Kč

Tento typ domu je vlajkovou lodí naší společnosti, úsporný a zároveň dostatečně velký pro 3- 4 osoby. Domek disponuje zastavěnou plochou 64m2. Je zejména vhodný pro páry s dětmi a lidi v důchodu.Díky panelům s tou nejlepší izolací zaručuje nízkou energetickou náročnost a v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch jsou náklady na elektřinu a topení do 800 Kč za měsíc. Dům je zateplený pomocí tvrzené čedičové vaty a sendvičovými PUR panely. Stěna 180mm, podlaha 200mm, Střecha 100mm. Sendvičový panel 100mm odpovídá tloušťce zdiva 100cm. Barvy obkladu a interiérových prvků se řeší po domluvě v průběhu stavby. K naším domkům a plnohodnotnému bydlení Vám bude stačit malý pozemek do 300m2.


Součástí dodávky je: kompletní rozvody elektřiny, příprava pro kuchyň, elektrické tepelné čerpadlo značky Sinclair, kompletně obložená koupelna s usazenou vanou/sprchou, umyvadlem, záchodem, bateriemi, ventilátor, podlahy, lišty, obložky, dveře, Led světla, malba bílá.


Potřebujete dům profincovat hypotékou a mít minimální starosti s jejím zařízováním ? I partnery si vybíráme profesionály s lidskou tváří a u financí obzvlášť, proto nejen naše firma, ale i naše rodiny, využívají služeb pana Petra Hromádka z oboru realit a financí. Více informací najdete na jeho webových stránkách - www.petrhromadko.cz

Základní služby

Přijedeme, zaměříme pozemek

a vytvoříme na základě Vaší představy a potřeb, vizualizaci Vašeho domu - interiéru i exteriéru.

Máte dotazy, potřebujete upřesnění

Můžete se na nás kdykoliv obrátit, vše s Vámi vyřešíme.

Uděláme vše
pro Vaše spokojené bydlení!

Naší filozofií je vytvořit takový dům, který Vám bude dobře a dlouho sloužit. Kvalitní materiály, které používáme, společně s kvalitním řemeslným zpracováním garantují, že se Vám bude dobře bydlet.