Dispozice domu 12 x 4 metry | Dostupné stavby

Dispozice domu 10 𝗑 4 a 12 𝗑 4 metry

Cena již od 1 500 000,- Kč

Tyto typy domů jsou středem luxusu naší společnosti, úsporné a zároveň dostatečně velké pro 2-4 osoby. Domky disponují zastavěno u plochami 40m2 a 48m2. Jsou zejména vhodné pro mladé páry a lidi v důchodu. Domky jsou možné postavit ve variantě 2kk nebo 3kk. Díky panelům s tou nejlepší izolací zaručuje nízkou energetickou náročnost a v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch jsou náklady na elektřinu a topení do 800 Kč za měsíc. Domy jsou zateplené pomocí tvrzené čedičové vaty a sendvičovými PUR panely. Stěna 180mm, podlaha 200mm, Střecha 100mm. Sendvičový panel 100mm odpovídá tloušťce zdiva 100cm. Barvy obkladu a interiérových prvků se řeší po domluvě v průběhu stavby. K naším domkům a plnohodnotnému bydlení Vám bude stačit malý pozemek do 300m2.


Součástí dodávky je: kompletní rozvody elektřiny, příprava pro kuchyň, elektrické tepelné čerpadlo značky Sinclair, kompletně obložená koupelna s usazenou vanou/sprchou, umyvadlem, záchodem, bateriemi, ventilátor, podlahy, lišty, obložky, dveře, Led světla, malba bílá.


Potřebujete dům profincovat hypotékou a mít minimální starosti s jejím zařízováním ? I partnery si vybíráme profesionály s lidskou tváří a u financí obzvlášť, proto nejen naše firma, ale i naše rodiny, využívají služeb pana Petra Hromádka z oboru realit a financí. Více informací najdete na jeho webových stránkách - www.petrhromadko.czZákladní služby

Přijedeme, zaměříme pozemek

a vytvoříme na základě Vaší představy a potřeb, vizualizaci Vašeho domu - interiéru i exteriéru.

Máte dotazy, potřebujete upřesnění

Můžete se na nás kdykoliv obrátit, vše s Vámi vyřešíme.

Uděláme vše
pro Vaše spokojené bydlení!

Naší filozofií je vytvořit takový dům, který Vám bude dobře a dlouho sloužit. Kvalitní materiály, které používáme, společně s kvalitním řemeslným zpracováním garantují, že se Vám bude dobře bydlet.